Casa Grande Cerca A La Playa Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 110 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha van 110 vierkante meter biedt uitzicht op de stad en nodigt gasten uit om de Punta Gallinas te bezoeken, op 15 minuten lopen ervan.

    De historische pier is op maar 1 km ervandaan gesitueerd. In de omgeving vind je winkelgelegenheden zoals Parque José Prudencio Padilla, op wandelafstand van ongeveer 10 minuten ervandaan.

    Een koelkast zijn standaard in een complete keuken. Restaurante Yotojoro biedt gasten Caribische gerechten en ligt binnen 350 meter wandelafstand van het vakantiehuis. Parada ruta 1 marbella universidad busstation bevindt zich op een paar stappen verwijderd van deze 2-slaapkamer Casa Grande Cerca A La Playa Villa en biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer144533

    Kameropties bij Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha Kamer foto Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha Keuken foto Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha Faciliteiten foto Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha Hostel Bedden foto Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha Toiletten foto Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha Hostel Bedden foto Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha Kamer foto Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha In de buurt foto Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha Faciliteiten foto Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha Kamer foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 110 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Colombia

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Casa Grande Cerca A La Playa Villa?
      Ja, in Casa Grande Cerca A La Playa Villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Zijn huisdieren toegestaan in het vakantiehuis?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in het vakantiehuis.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Grande Cerca A La Playa Villa Ríohacha